SONY, E3'te Adeta Şov Yaptı | E-spor Türkiye

Haberler

SONY, E3'te Adeta Şov Yaptı

14.6.2017 16:32:52Sony'den E3 ŞOV

Dünyanın en büyük oyun temalı etkinliği E3, bu sene de birbirinden iddialı tanıtımlara ev sahipliği yapmtı. Bu tanıtımlarından/basın toplantılarından özellikle biri vardı ki diğerlerine açık arar fark atıp E3'e imzasını attı diyebiliriz. Hangisi diye soracak olursanız hemen söyleyelim; Sony bu sene E3 domine eden isim oldu. 

Önümüzdeki zaman diliminde piyasaya çıkacak oyunlarını tanıtan Sony biz oyunseverler için çok iyi çalışmış gibi görünüyor. Bizlere yaklaşık 12 yeni oyununu ve reworkünü tanıtan Sony'nin bu icatlarını gelin hep bilirlikte inceleyelim;

 

GOD OF WAR

Yeni God Of War Bizlerle

 

 


 

UNCHARTED: THE LOST LEGACY

Hindistan’ın kutsal emanetini geri almaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4’te görünen paralı asker Nadine Ross’un yardımını almak zorunda kalır.

 

 


 

DETROIT: BECOME HUMAN

Oyun içerisinde vereceğiniz kararla senaryoyu baştan aşağıya değiştirebildiğiniz oyun:

 


 

SPIDER MAN

Yeni filmin gelmesi ile birlikte yeni oyun gelmese olmazsa. Görüntüsel ve kaarakter fiziği açısından çokça geliştirilmiş bir Spider-Man oyunu ile karşı karşıyayız.

 

 


 

HORIZON ZERO DAWN: THE FROZEN WILDS DLC

Unutulmuş bir medeniyetin harabelerinin arasında ve yemyeşil post apokaliptik bir dünyada insanlığın hayatta kalma mücadelesi ilkel kabilelerde devam etmektedir. Yeni yabani hayatın egemenliği, bilinmeyen bir kökene sahip korkusuz mekanik canavarlar tarafından ele geçirilmiştir.

 

 


 

DAYS GONE

Eski kanun kaçağı Deacon St. John’u yönetin: Bir gezgin, bir ödül avcısı. Küresel bir salgın sonrasında mahvolmuş bir dünyada St. John, ıssızda kurulan ‘güvenli’ kamplardan çıkıp bozuk yollarda şansını  tekrar denemek ister.

 

 


 

GT SPORT

Ödüllü yarış simülatörü serisi GT ilk kez PlayStation 4’e gelerek sizleri, nefesinizi kesecek yarışlara sokmak için yüksek oktanlı pistlere yolluyor.

FIA (Fédération Internationale de l’Automobile) ile direksiyonu paylaşan Polyphony Digital, sıradan sürücülerden otomobil tutkunlarına kadar herkesin rahatça oynayabilmesini amaçladıkları bir oyun tasarladılar.

 

 


 

MONSTER HUNTER WORLD

PlayStation için bir diğer büyük sürpriz ise PS4’e önümüzdeki sene gelecek olan Monster Hunter World’ün duyurusu oldu. E3 fragmanında yeni bir kıtadaki acımasız yaratıkları katletmek için avcıların, canavarları hem tek başına hem de eşli savaşlarda nasıl alt ettiğini görüyoruz.

 

 


 

PLAYSTATİON VR’A GELİYOR!

Sony Playstation 4 ve Playstation 4 Pro için duyurduğu oyunların yanı sıra bir de Playstation VR için oyunlar duyurdu.

 

BRAVO TEAM

Supermassive Games, PS VR’a özel olarak çıkacak olan FPS oyunuyla bizlere büyük bir heyecan yaşattı. Oyun sizi ve ortağınızı hiçbir destek kuvvet olmaksızın düşman topraklarına sokuyor, DUALSHOCK 4 , PS Move veya PS VR kontrol cihazını kullanarak atışınızı gerçekleştirin. Köşelerden eğilerek bakmak ve düşman ateşine karşı siper almak için kafa hareketlerinizi kullanın.

 


 

THE INPATİENT

Kâbus gibi bir psikolojik korku oyunu The Inpatient sizi Blackwood Pines Senatoryumu’nun dehşet verici koridorlarına götürüyor. Oyun, PS4’ün beğenilen oyunu Until Dawn’un gerilim dolu olaylarından 60 yıl öncesini konu alıyor.

 

 


 

Playlink Nedir?

Sony, bizlere yeni oyunların yanı sıra yeni oynanış teknikleri de sundu. PlayLink bize oyunlarımızı telefonlarımızla kontrol edebilme şansı sunuyor.

 

THAT’S YOU!

Komik, şok edici ve iyi zaman geçirme garantili That’s You!, arkadaşlarınızı ve ailenizi ne kadar iyi tanıdığınızı test ediyor. Selfie ve fotoğraflar çekin, soruları cevaplayın, arkadaşlarınızın resimlerini oluşturun ve telefonunuzdan TV ekranına göndererek puanları toplayın – oyunu kazanmak için yapmanız gereken tek şey tanıdığınız kişiyle ilgili bildiklerinizi söylemek.

 


 

HİDDEN AGENDA

Supermassive games’in bir kısmı eski dedektif filmi havasında, bir kısmı etkileşimli oyun olan bu yeni yapımında bir katili bulmaya çalışacaksınız. Altı kişilik oyuncu grubuna kadar destek veren bu oyunda akıllı telefonunuzla bulmacaları çözerek, ipuçlarını bularak ve hikâyeyi şekillendirerek gerçeği ortaya çıkaracaksınız ya da ölümcül sonuçlarla yüzleşeceksiniz.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin