Razer'ın e-Sporcular İçin Tasarladığı Yeni Kulaklıklar Görücüye Çıktı | E-spor Türkiye

Haberler

Razer'ın e-Sporcular İçin Tasarladığı Yeni Kulaklıklar Görücüye Çıktı

1.12.2016 11:58:03Razer Pro V2 ve Razer Kraken V2 incelemesi

Razer yeni çıkartmış olduğu Razer Kraken Pro V2, Razer Kranken 7.1 V2 ve ManO'War kulaklıkları ile oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak için karşımızda. Oyun içi ses ve takım iletişimi gibi önemli noktalarda geliştirmeler taşıyan kulaklıklarıyla Razer'ın hedefi maksimum konfor ve sıfır yorgunluk oldu. Her üç kulaklık da günümüz eSporcularının ve oyun tutkunlarının beklentilerini karşılamak için hazırlandı.

 

Gelin bu kulakları biraz inceleyelim

Razer ManO'War: ManO'War'ı şüphesiz diğerlerinden ayıran en büyük özelliği kablosuz oluşu. Kullanıcıların aklında her zaman şöyle bir yargı vardır; "Kablosuz ise kesin gecikmesi yüksektir.". Bu yargı kesinlikle doğru fakat aldığımız ucuz, çin malı ürünler için. Razer ManO'War kablosuz kulaklıkta gecikme yok. Tam anlamı ile 0 saniye.

Bununla birlikte ManO'War, son teknoloji 7.1 VIRTUAL SURROUND ses sitemine sahip. Bu sistem ile ses kalitesi deneyimini extrem düzeyde yaşıyabiliyoruz. Kulaklık kısmının özel şekli ise dışardaki sesler ile temasımımızı tamamiyle kesiyor. Bu sayede rakip oyuncu daha zıplamadan siz onun sesini duyabiliyorsunuz.

Yüksek hızlı şarj özelliği bir şarj ile 14 saat kesintisiz oyun oynayabilmektesiniz. Peki fiyatı nedir diye soracak olursanız hemen söyleyelim. Razer ManO'War kulaklığın Türkiye pazarındaki fiyatı ortalama 900 Türk Lirası

 

Gelelim her keseye hitap edebileceğini düşündüğümüz Razer Pro V2 ve Razer Kraken 7.1 V2'ye

Razer Kraken 7.1 V2 ve Pro V2 kulaklıklar, yaygın olarak kullanılan diğer tüm kulaklık malzemelerinden daha dayanıklı ve esnek olan tamamen yeni bir  alüminyum isketinden yapıldı. Bu yeni iskelet, özensiz kullanım, düşme bükülme gibi kötü kullanım şartları altında test edildi ve gösterdiği yüksek performans ile testi geçemyi başardı.

Dengeli ağırlık dağılımı, kafa bandı ve geniş kulaklık minderleri ile V2 serisi oyununcunun bir kulaklıktan maksimum konfor alabileceği şekilde dizayn edildi. Oyuncuyu yormayan bu yeni tasarım ile birlikte, oyuncular uzun oyunlar sonucu artık kulak ağrısı çekmeyecek. 

Kulaklıklar en son kalite mikrofonlara sahip olurken, Kranken, Pro'ya göre küçük bir adım önde. Kraken'in sahip olduğu gürültü önleyici dijital mikrofon ile takım arkadaşları, konuşan arkadaşını sanki yanındaymış gibi duyabiliyor. 

Fiyat bakımından bu iki kulaklık, ManO'War'a göre çok daha uygun. Krarken 7.1 yaklaşık 350 Türk Lirası civarındayken Pro V2 300 Türk Lirası

 

Peki bu kulaklıklar arasındaki diğer farklar nedir diye sorarsanız hemen gösterelim;

 

Daha fazla bilgi ve sipariş için: www.razerzone.com/gaming-audio adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin