No70:Eye of Basir İddialı Geliyor! | E-spor Türkiye

Haberler

No70:Eye of Basir İddialı Geliyor!

25.1.2017 22:06:42No70:Eye of Basir'i Harun Can Seslendiricek!

Oldmoustache Gameworks ekibinden, takipçilerini heyecanlandıracak bir açıklama geldi.

Oyunda hikaye işleyişinin daha iyi aktarılabilmesi için oyunun anlatım tarzını değiştiren ekip, Erhan karakterini daha da ön plana çıkarmaya karar verdiler. Bu noktada tecrübeli bir seslendirmene ihtiyaç duyan Oldmoustache Gameworks ekibi, Deadpool ve Suicide Squad’da Joker karakterine hayat veren Harun Can ile anlaştı ve Erhan karakterini Harun Can’a emanet ettiler.

Özellikle Deadpool’da harika bir iş çıkartan Harun Can’ın projeyi kabul etmesinden son derece memnun olduğunu belirten ekip; Duygunun oyuncuya daha iyi yansıtılabilmesi için Harun Can gibi tecrübeli bir sanatçıya ihtiyaçları olduğunu ve kendisine projeyi kabul ettiği teşekkür ettiklerini sözlerine eklediler.

Oldmoustache Gameworks ekibi oyunun çıkış süresinin uzaması ile ilgili bir açıklama yaparak oyunseverlerin merakla beklediği Türk yapımı korku oyunu No70:Evil of Basir'in iddialı geleceğinin sinyallerini vermiş oldu.Oldmoustache Gameworks ekibinin yaptığı açıklamanın detayları ise şu şekildedir;

Oyuncular gerek harçlıklarını biriktirip, gerekse çalışarak kazandıkları parayı oyunumuz için harcayacaklar ve biz bunu haketmek için elimizden geleni yapmak zorundayız. Daha iyi bulmacalar, daha iyi grafikler ve daha iyi bir hikaye bizim oyunculara karşı sorumluluğumuz. Bu sebeple sürecin uzamış olmasını çok sorun etmiyoruz. Biliyoruz ki oyun çıktığında bunları unutturabilecek potansiyele sahibiz. Yine de çok kısa bir süre içinde çıkış tarihi açıklayacağımızı belirtmek isteriz.
Harun Can’ın bu aşamada bize inanıp, projemize evet demesi, ne kadar iyi bir oyun çıkarmaya çalıştığımızın ve kendi insanımızı ne denli önemsediğimizin bir göstergesidir. İyi bir ekibimiz ve bize inanan insanlar var. Yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin