GüestGo! II Yaklaşıyor | E-spor Türkiye

Haberler

GüestGo! II Yaklaşıyor

21.9.2017 00:39:53GüestGo! II

GÜEST'in yani Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğunun bu sene ikincisini organize ettiği GüestGo! 17 Ekimde Ankara MEB Şura Salonunda olacak. Birçok içeriğin ötesinde böyle bir organizasyonu bir üniversite topluluğundan görmek heyecan verici ve örnek teşkil edici. Umarız yakında bu türlü etkinlikler artar. Lafı daha fazla uzatmadan sizlere GüestGo!'nun zengin içeriğinden bahsetmek istiyorum

İçerik

GüestGo! II'de bizleri;

  • Ödüllü Cosplay Yarışması,
  • Ödüllü Turnuvalar,
  • Çeşitli Workshoplar,
  • Sürpriz Hediyeler,
  • ve Twitch'in ünlü isimleriyle söyleşiler bekliyor olacak.

Peki bu ünlü isimler kimler ? Ahmet ''Jahrein'' Sonuç, Ferit ''Wtcn'' Karakaya, Afşar Tuna ''Pintipanda'' Akşen, Levent ''Levo'' Balım ve Ruthless Ladies - İrem&Nur. Ayrıca bu isimlerin yanında ByNoGame'in kurucusu Murat Kömürcü ile de söyleşi olacak.

Biletler

Bu kadar içeriğe ulaşmak için ödemeniz gereken fiyat sadece 10TL. Ayrıca biletinizi kapıdan değil de https://kampusbilet.com/etkinlik/guestgo-ii/ adresinden online alırsanız PLAYERUNKOWN'S BATTLEGROUNDS çekilişine katılma hakkı da kazanıyorsunuz. 

Gazi E-Spor Topluluğu :http://gaziespor.tk ve https://www.facebook.com/gaziespor

Umarız GüestGo!'nun devamı gelir ve hatta umarız diğer üniversitelerden de böyle etkinlikler görmemiz artık rutin haline gelir.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin