Ghost Recon Wildlands'ın Beta Kayıtları Başladı. | E-spor Türkiye

Haberler

Ghost Recon Wildlands'ın Beta Kayıtları Başladı.

14.12.2016 05:23:35Ghost Recon Wildlands için yeni bir fragman sunuldu

Devasa oyun alanı ile dikkat çeken Ubisoft'un yeni oyunu Ghost Recon Wildlands için yeni bir fragman sunuldu. Yayınlanan fragman ile birlikte oyun severleri sevindirecek bir haber de Ubisoft tarafından açıklandı. Ubisof oyunu erkenden oynamak isteyenler için, beta kayıtlarını başlattı.

Ghost Recon Wildlands’te oyuncular Amerikan Seçkin Özel Operasyon ekibinin bir parçası olup Bolivya’ya gidecek ve orada Santa Blanca uyuşturucu operasyonlarına katılarak uyuşturucu kaçakçılığını alt etmeye çalışacaklar. Eğer siz de Beta'ya katılmak isterseniz, buradan başvurnuzu yapabilirsiniz.

Fragmandan biraz bahsetmek gerekirse Operation Kingslayer isimli bir görevi anlatan bu fragman,dörtlü Ghost takımını Bolivia'nın sert topraklarına bırakıyor.Oyuncuların bulundukları bölgeyi adeta bir silah gibi kullanmasını isteyen anlatıcı,görevin tehlikeleri konusunda da bizlere uyarı yapmayı ihmal etmiyor.

Ghost Recon Wildlands, 7 Mart 2017'de PC,PS4 ve Xbox One için oyunculara sunulucak. Oyunun betasına kayıt yaptırarak hem oyunu erkenden oynama ayrıcalığına erişebilir hem de oyunun gelişmesine katkıda bulunabilirisiniz.

 

Son derece harika duran bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin
diablore Dec 18 2016 7:25PM

Şimdi tam olarak bizi nasıl bir oyun bekliyor? Planet side 2 tarzı mı,arma 3 tarzı mı yoksa bilindik tarzlarda bir oyun mu bekliyor bizi ?