Call of Duty:MW Remastered'ın Aralık Ayı Güncellemesinin Detayları Açıklandı. | E-spor Türkiye

Haberler

Call of Duty:MW Remastered'ın Aralık Ayı Güncellemesinin Detayları Açıklandı.

11.12.2016 13:13:39Call of Duty:MW Remastered'a Güncelleme Geliyor.

Infinity Ward'ın geliştiriciliğini ve Activision'un yayıncılığını üstlendiği Call of Duty: Modern Warfare Remastered'in merakla beklenen Aralık ayı güncellemesininin detayları açıklandı.

İlk olarak 2007 yılında piyasaya sürülen Call of Duty 4: Modern Warfare, çıkış yaptığı dönemde bomba etkisi yaratarak birçok ödülü kucaklayıp götürmüştü. O dönem, tadını oyuncuların damağında bırakan oyunun, yoğun istekler üzerine oyun motoru ve grafikleri güncellenip tekrar piyasaya sürüldü. Call of Duty: Infinite Warfare'ın Legacy Edition ve Deluxe Edition sürümü ile birlikte ücretsiz olarak verilen Call of Duty: Modern Warfare Remastered'a güncelleme ile yeni paketler getiren Infinity Ward, youtube kanalları üzerinden paylaştıkları video ile bu haberi sevenlerine duyurdu.

Oyuncuların dört gözle beklediği bu ek pakette  birçok yenilik var. Bunlardan ilki, ek paket ile gelen yeni altı adet harita. Bu haritalar; Bloc, Pipeline, Strike, Showdown, Countdown ve Wet Works

Haritaların yanında oyuna iki adet yeni, "Gun Game" ve "Hardpoint" adında oyun modları geldi. Eski haritalardan biri olan Winter Crash ise yeniden güncellenerek oyunda yerini alıyor. Getirecekleri ek paket ile birlikte Infinity Ward, oyun içi optimizasyon problemlerini ve oyun hatalarını bitirmeyi hedefliyor.

Önümüzdeki hafta oyunculara ücretsiz olarak sunulucak olan bu ek paketin tanıtım videosu hemen aşağıdan izleyebiliriz. Ek paketi keyifle oynamanızı diliyoruz.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin