Overwatch'ta Yılbaşı Bir Başka | E-spor Türkiye

Haberler

Overwatch'ta Yılbaşı Bir Başka

15.12.2016 20:53:24Yılbaşı Etkinliği Başladı

Birkaç gün öncesine kadar dedikoduları ortaya atılan ve sonrasında yavaş yavaş görüntüleriyle iyice sosyal medyaya sızmış olan Overwatch yılbaşı etkinliği sonunda başladı. 13 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik ile birlikte Overwatch'ta payloadın değişmesinden tutun da yeni gelen kar efektine kadar birçok içerik değişmiş durumda. Gelin bu değişiklikleri beraber inceleyelim.

Brawl:Mei'nin Kartopu Savaşı

Antarctica'da bulunan Ecopoint haritasında altı Mei'lik bir takım diğer bir altı Mei'lik takıma karşı olacak. Herkesin elinde tek bir mermisi bulunan bir kartopu fırlatıcısı olacak ve bu silahı tekrar doldurmak içinse kar yığınlarına dönmeniz gerekecek. Kazanmak için rakibinize karşı 3 raunt kazanmanız lazım.

Kar

Blizzard, adının hakkını vererek Hanamura ve King's Row haritalarında fırtına çıkarmış. Bu haritaları yılbaşına özel, yepyeni, karlı bir tasarımla bizlere sunmuş.

Yeni Kostümler

Cadılar bayramı etkinliğinde olduğu gibi yılbaşında da yeni kostümler eklemeyi ihmal etmemiş Blizzard. 12 tane kahramana yılbaşı kostümü eklemiş. Bu kostümleri hazine kutularından çıkarabildiğiniz gibi direkt satın da alabiliyorsunuz. Fakat etkiliğin son günü olan 2 Ocak'tan önceniz almanız gerekmekte. Aksi takdir de seneye kaldınız demektir.

Yeni kostüm alan 12 kahramansa şu şekilde :

- Lucio
- Pharah
- Winston
- Sombra
- Mei
- Torbjorn
- Zarya
- Tracer
- Reaper
- Zenyatta

- Roadhog
- McCree

Bunların dışında yeni zafer pozları, hareketler, highlight girişleri ve sprayler de eklendi. Hepinizle kartopu savaşında görüşmek üzere.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin