Overwatch, Gelecek Hafta Sonu Ücresiz Oluyor!!! | E-spor Türkiye

Haberler

Overwatch, Gelecek Hafta Sonu Ücresiz Oluyor!!!

11.11.2016 01:35:48Overwatch Hayranlarına Müjde

Herkesin bildiği üzere Overwatch diğer e-Spor oyunlarına nazaran biraz pahalı. Bu nedenle oyuncu arkadaşlarımız Overwatch'ı alsam mı almasam mı diye karar vermekte zorlanabiliyor. Bu ikilemi yaşayan arkadaşların artık daha fazla zorlanmasına gerek kalmayacak. Çünküüüüü;

Blizzard'dan müjde var. Overwatch 18 Kasım - 21 Kasım arası ücretsiz olacak. Cuma günü başlayacak bu ücretsiz hafta sonu etkinliği Pazartesinin olması ile son bulacak. Takvimlerinizi ayarlayın, saatlerinizi kurun, tüm toplantı ve randevularınızı iptal edin. Bu fırsat bir daha ne zaman gelir bilemeyiz.

Ücretsiz erişim sadece oyuna değil, normalde paralı olan tüm kahramanlar, haritalar ve modlar da bu hafta sonuna özel ücretsiz olacak. Ücretli veya Ücretsiz tüm üyelikler normal şekilde Loot Box düşürmeye de devam edecek. Deneme tahtası havasında geçicek hafta sonunun oyuncu sayısı bakalım Overwatch'ın Açık beta zamanındaki ücretsiz aralıktaki gibi yüksek olacak mı?

Bildiğiniz gibi toplamda 9 milyon 700 bin oyuncu, Overwatch'ın Açık Betasına giriş yapmıştı. Beta bir oyun için bu korkunç bir rakam. Bakalım bu sefer 10 milyonu görecek miyiz? 

Bu arada biz, Overwatch'ı daha almamış arkadaşlar için sevinirken, Overwatch sahibi arkadaşların üzüntüsünün de yanındayız. Milyonlarca oyunu bilmeyen akın akın noob geliyor. Tavsiyemiz o hafta sonu 6 kişi değilseniz oyuna girmeyin. Kanser eden Genjiler, tanksız, supportsuz oyunlar sizleri sinir hastası edebilir.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin