Yenilenen Urgot'u Gelin Hep Birlikte İnceleyelim | E-spor Türkiye

Haberler

Yenilenen Urgot'u Gelin Hep Birlikte İnceleyelim

9.7.2017 11:11:57Dehşet Makinası Yeni Urgot

Neredeyse 0 seçilme oranına sahip olan Urgot'un bu gidişatına bir dur demek isteyen Riot Games, Urgot üzerinde komple bir değişikliği gitti. Bu değişikler, Urgot'un hemen hemen tüm yeteneklerini etkiledi de diyebiliriz. Görüntüsü de değişen Urgot'un şimdiki haline gelin hep birlikte bir göz atalım. Bakalım oyunlarda ama özellikle de rekabetçi arenada seçilebilecek kadar güçlendirilmiş mi yeni Urgot.

 

URGOT

DEHŞET MAKİNESİ

Eski bir Noxus celladı olan Urgot, gücün ne olduğunu bildiğini düşünürdü; ancak Swain'in ihanetine uğramasının ardından kendini Zaun'un madenlerinde zincire vurulmuş bir köle olarak buldu. Burada gücün yeni bir şekli olan acıyı keşfetti. Kaos ve ıstırabın onu daha güçlü kıldığını bilen Urgot ikisine birden kucak açıyor. Artık vücudu makinelerle güçlendirilmiş hâlde ve Noxus birileri tarafından yönetildiği sürece ona gücün hakim olamayacağını biliyor. Zaun'un liderlerini yok etmeyi amaçlıyor ve hayatta kalmayı başaran kişilere şu düsturu aktarıyor: Yöneticiler yoktur, yalnızca hayatta kalanlar vardır.

 

YETENEKLER

PASİF: DEHŞET SAÇAR

Urgot'un bacaklarından biriyle aynı yönde saldırması hâlinde bu bacak ileriye doğru alevler saçarak koni şeklindeki bir bölgedeki düşmanlara fiziksel hasar verir ve ardından bacak bekleme süresine girer. Birkaç saniye içerisinde art arda yapılan vuruşlar giderek daha az hasar verir.

 

 


 

 

 

Q: ÇÜRÜTEN BOMBA

Hedeflenen noktaya yakınındaki rakiplere fiziksel hasar veren ve onları yavaşlatan bir bomba fırlatır.

Urgot, isabet alan rakiplere kilitlenir.

 

 


 

 

W: İMHA

Urgot bir kalkan kazanır, kilitlendiği rakiplere öncelik vermek şartıyla en yakınındaki hedefe hızla ateş açar ve eğer mümkünse Dehşet Saçar yeteneğini tetikler. Urgot, ateş ettiği sırada daha yavaş hareket eder ama dışarıdan gelen yavaşlatma etkilerine karşı direnç kazanır.

Urgot bu süre boyunca şampiyonlar dışındaki birimlerin üzerinden geçebilir ve normal saldırılarını kullanamaz.

 

 


 

 

E: HORGÖRÜ

Urgot seçilen yönde hücum eder. Bir rakip şampiyona isabet etmesi hâlinde onu yakalar ve kendi bedeninin diğer tarafına fırlatır. Rakibe hasar verir ve ona kilitlenir.

Şampiyonlar dışındaki birimler, Urgot'un hücumu sırasında ezilmeleri hâlinde hasar alır ve kenara savrulur.

 

 


 

 

R: ÖLÜMDEN BETER

Urgot isabet ettiği ilk rakip şampiyona saplanan bir hex-delgi işareti fırlatır, ardından şampiyona kilitlenir, fiziksel hasar verir ve onu yavaşlatır.

Eğer hedef delgi ona saplıyken belli bir can değerinin altına düşerse Urgot Ölümden Beter'i yeniden kullanarak hedefi sindirir ve yavaş yavaş kendine doğru çekmeye başlar. Hedef kendisine ulaştığında da onu infaz eder. Rakip şampiyon yeteneğin ikinci kısmı sırasında hedef alınamaz ve bu etki yalnızca Urgot'u katlederek sonlandırılabilir.

Eğer Urgot hedefini infaz etmeyi başarırsa etraftaki diğer tüm rakipleri dehşete kapılır.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin