Worlds Gruplarında Kaçırılmaması Gereken Maçlar | E-spor Türkiye

Haberler

Worlds Gruplarında Kaçırılmaması Gereken Maçlar

3.10.2017 19:20:56Mutlaka İzlemeniz Gereken Maçlar

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe'nin ülkemizi temsil edeceği WORLDS 2017 GRUP maçları 5 Ekim Saat 10:30'da başlıyor. Turnuvanın açılış maçını ev sahibi Royal Never Give Up takımı ile temsilcimiz 1907 Fenerbahçe yapacak.

5 - 8 Eylül arası devam edecek grup aşamasında onlarca maç oynanacak. Olur da hepsini izleyebilecek imkanınız yoksa kaçırmamanız gereken maçları bizler sizler için seçtik. Gelin bu maçlar hangileri hep birlikte inceleyelim.

 

1907 Fenerbahçe Takımının Tüm Maçları

 

  • Ne Zaman: 5 Ekim 10:30 - 7 Ekim 12:00 - 8 Ekim 14:00

 

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe kurulduğu ilk yılda WORLDS'e gidip son 16'ya kalabilecek başarıyı gösterdi. Her ne kadar zor bir gruba düşmüş olsa da takımımızın neler yapabileceği hiç belli olmaz. Bizlerin üzerine düşense, temsilcimizi tüm maçlarda istisnasız bir şekilde destek olmaktır.

 


 

 

G2 Esports vs. Samsung Galaxy

 

  • Ne Zaman:  5 Ekim - 11:30
  • Neden: G2 Takımı İçin Ölüm Kalım Maçı

 

G2 Esports takımı gruplardan çıkmak istiyorsa SSG maçını kesinlikle yenmesi lazım. Takımın gruptaki diğer rakipleri 1907 Fenerbahçe ve RNG. G2'nin RNG'yi yenmesi pek ihtimal gözükmüyor. 1907 Fenerbahçe karşısında favori olsalar da sadece Fenerbahçe'yi yenmek G2'ye gruplardan çıkma şansını vermeyecek. Bu nedenle SSG maçı G2 için ölüm kalım niteliğinde. Kaçırmayın.

 


 

 

Edward Gaming vs. SK Telecom T1

 

  • Ne Zaman: 6 Ekim - 15:00
  • Neden: Turnuvanın Favorilerinden iki takım karşı karşıya geliyor.

 

Edward Gaming ile SKT T1 yalnızca Worlds'te mücadele eden iki favori takım değil. Bu takımların MSI 2015'e dayanan akıl almaz bir rekabeti mevcut. O günden bu güne karşılaştıkları her maç istisnasız bir derbi havasında geçen bu takımlar şimdi de WORLDS grubundan çıkabilmek için karşılaşacaklar. Gerçek anlamda kan çıkacağını düşündüğümüz maçı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 


 

 

Misfits Gaming vs. Team SoloMid

 

  • Ne Zaman: 8 Ekim - 11:00
  • Neden: Avrupa vs Amerika

 

Belki de en rahat grup olarak görülen grupta kimlerin favori olduğunu söylemek zor ama hem 1 amerika takımının hem de 1 avrupa takımının aynı anda gruptan çıkabileceğini söylemek zor. Son gün oynanancak bu maç kesinlikle iki takım için de belirleyici maç olacak. Kazananın gruptan çıkacağı bu maçı kesinlikle izleyin.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin