P3P eSports, Nişancı Rolüne Tranfer Yaptı | E-spor Türkiye

Haberler

P3P eSports, Nişancı Rolüne Tranfer Yaptı

14.6.2017 16:01:45P3P e-Sports'un Yeni Transferi

Şampiyonluk Ligi’nin yeni ekiplerinden P3P eSports, yaz mevsiminin ilk transferini gerçekleştirdi. Nişancı pozisyonunda değişikliğe giden takım, daha önce LCS'de de oynamış yetenekli oyuncu Victor ‘Reje‘ Eriksen ile anlaştığını duyurdu.

2017 Yaz Mevsimi için tecrübeli oyuncuların ağırlıkta olduğu bir ekip kuran P3P, nişancı ve orta koridora tecrübesi az ve genç oyuncular tercih etmişti. Orta koridorda oyuncusu Shoshin, 2017 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde Team Turquality’deki oyunuyla ne kadar yetenekli olduğunu göstermişti kanıtlamıştı fakat, Nişancı rolünde oynayan ve profesyonel arenada çok da deneyimli olmayna Amades, beklenen performansı veremedi. Amades'ten beklediği verimi alamayan P3P nişancı rolünde değişikliğe gitti

Ekibin yeni transferi Reje’nin ise Amades’e oranla daha fazla tecrübesi olduğu aşikar. Daha önce Unicorns of Love ve Tricked Esports gibi ekiplerde forma giyen oyuncu, kısa bir süre EU LCS’te Vitaliy’de oynamıştı. Son olarak Alternate’de forma giyen Reje, Cognac ile ekibin başarısı için önümüzdeki haftadan itibaren alt koridorda mücadele edecek. Konuyla alakalı olarak twitterdan paylaşım yapan Reje, takipçilerine TŞL’ye geldiğini duyurdu.

 

 

Sizce bu kadro ile  P3P ne kadar ileri gidebilir?

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin