NBA Ekibi Miami Heat’ten Espor Atagı | E-spor Türkiye

Haberler

NBA Ekibi Miami Heat’ten Espor Atagı

11.1.2017 13:24:27NBA Ekibi Miami Heat’ten Espor Atagı

Yine bir spor kulübü, e-spor kulübüne yatırım yaptı.

Misfit e-Spor takımının sosyal medya kanalları tarafından duyurulan habere göre, efsane NBA takımı Miami Heat, Mistits e-spor takımına yatırım yaptı.

Haber, 'strateji ortaklığı' şeklinde duyuruldu. Pazarlama, markalaşma, tanıtım ve sponsorluk aktiviteleri gibi bir sürü konuda Heat, Mistits e-spor takımına yardımcı olacağının haberini verdi.

Misfits'in sahibi Ben Spoont yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Ortaklığın iki takımın vizyonu açısından da daha iyiye gidecek bir  gelişme olurken takımımızın yönetimi hala bizde olacak" 

Miami HEAT CEO'su Nick Arison, kendilerinin bu yeniliğe gurur duyarak adım attıklarını şu sözlerle belirtti: "Bizim için Misfitsle ortaklık müthiş derecede güzel bir anlam ifade ediyor. Böyle  hırslı gençler 21. yüzyılın yeniden yazılmasında iz bırakıcak."

Misfits, 2016 yılında Ben Spoont ile yola koyulmuştu. Avrupa bölgesinde League of Legends takımıyla yola çıkan organizasyon daha sonra Heroes of the Storm takımı kurdu. Bu takımların yüksek performans göstermesi ile kadrosunu büyütme kararı alan Misfits, Overwatch, Hearthstone ve Smash Bros'a da yatırım yaptı.

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin