HolyPhoenix, Dark Passage'dan Ayrıldı | E-spor Türkiye

Haberler

HolyPhoenix, Dark Passage'dan Ayrıldı

3.10.2017 20:09:15HolyPhoenix Yuvadan Uçtu

Dark Passage'ın deneyimli ADC'si Anıl "HolyPhoenix" Işık, resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ile takım ile yollarını ayırdığını duyurdu. 

2017'de beklenen performansı gösteremeyen Dark Passage takımında dağılmaların olması hali hazırda beklenen bir şeydi. Kış sezonunda 7. olup düşmemek için play-off oynayan takım, play-off'da başarı göstererek ligde kalmıştı. Yaz sezonunda ise 2 Galibiyet - 6 Beraberlik - 6 Mağlubiyet alan takım ligi 6. sırada bitirdi.

Yaz play-offlarında da istediği performansı gösteremeyen takım ilk turda Team Aurora'ya 3-2 skorla geçilerek turnuvaya veda etmişti. Belirttiğimiz gibi bu karmaşa ve kaos sonrası takımda rotasyonlar olacağı, bazı oyuncuların gidip yerlerine yenilerinin geleceği beklenen bir hareketti. Bu konudaki ilk adım ise HolyPhoenix'ten geldi.

Resmi twitter üzerinden DP ile bağlantısının kalmadığını yazan oyuncu, diğer takımların ulaşabilmesi için de iletişim bilgilerini twitte ekledi. 

HolyPhoenix'in nereye gideceği henüz belli değil fakat yükselme ligindeki güçlü ekiplerden Beşiktaş ve Royal Bandits, daha şimdiden taraftarların gözünde en olası takımlar.

İlerleyen günlerde Holyphoenix'in yeni takımını hep birlikte göreceğiz. Transfer gerçekleştiğinde en doğru haberi en hızlı şekilde yine e-SporTurkiye.com'da bulabileceksiniz.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin