Galatasaray e-Spor Takımının Üst Koridor ve Ormancısı Belli Oldu | E-spor Türkiye

Haberler

Galatasaray e-Spor Takımının Üst Koridor ve Ormancısı Belli Oldu

31.12.2016 06:19:24Galatasaray'ın Kadrosu Şekilleniyor

​ Victorious Ace takımını satın alarak League of Legends sahnesine giriş yapan Galatasaray Spor Kulübü'nün League of Legends takımının kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Bugüne kadar sadece koçları   Ruben ‘Daisyx’ Korte ile orta kulvar oyuncuları   Felix ”Abbedagge” Braun'un açıklamasını yapan kulüp, kadronun kalanı hakkında sır vermiyor.

e-SporTürkiye olarak yaptığımız araştırmaların sonucu, yeni sezonda Galatasaray forması ile oynayacak Üst koridor ve Ormancı oyuncularının kimler olduğunu bulduk.

Galatasaray e-Spor takımı, Victorious Ace'te de forma giyen oyuncular ​ Sergen "Broken Blade" Çelik ve  Lamine "Kanani" Khouani ile yollarına devam etme kararı aldı. 

Victorious Ace'te de Ormancı rolünde olan Kanani, Galatasaray bayrağı altında da bu görevine devam edecekken, Broken Blade üst koridorda görev yapacak. Kesin olarak ulaştığımız bu bilgiler resmi olarak önümüzdeki günlerde Galatasaray tarafından da açıklanacaktır. 

Ardında hiçbir ipucu bırakılmayan, Saldırı Gücü Taşıyıcısı ve Destek rollerinde kimlerin oynayacağı ise merak konusu. Ortada kesin bir bilgi olmasada, o rolleri kimlerin oynayacağı konusunda bazı güçlü söylentiler kulağımıza geldi. Geçmişte Numberone e-sports takımında görev alan ve SGT rolünde oynayan ​ Arda "KillerEs" Subaşı'nın yeni sezonda GS e-Spor forması giyeceği kulamıza gelen bilgiler arasındayklen, Destek rolünde de yine Victorous Ace'ten kalan ​ Egehan "Madagger" Özçelik'in oynacağı söylentiler arasında.

Fakat Şimdilik Kesin Olarak Söyleyebileceğimiz Kadro Şu Şekilde;

 

​ Sergen "Broken Blade" Çelik - Üst Koridor

 ‪Felix ”Abbedagge” Braun - Orta Koridor

 Lamine "Kanani" Khouani - Ormancı

 Ruben ‘Daisyx’ Korte - Koç

 

Resimdekiler Soldan Sağa: Lamine "Kanani" Khouani  --- Sergen "Broken Blade" Çelik

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin