Galatasaray e-Spor Menajeri, EliX3 Transferinin Gerçek Dışı Olduğunu Söyledi | E-spor Türkiye

Haberler

Galatasaray e-Spor Menajeri, EliX3 Transferinin Gerçek Dışı Olduğunu Söyledi

21.12.2016 06:44:49GS e-Spor Menajeri Mert Tanrıverdi: EliX Haberi Gerçeği Yansıtmıyor

Geçtiğimiz günlerde, Emektar oyuncu EliX3'ün, Galatasaray e-Spor takımı ile birlikte vadiye geri döneceği  bilgisi kulislerde dolanıyordu. Biz de e-sporTürkiye olarak, güvenilir bir kaynaktan aldığımız bilgi ile birlikte, Mehmet Emin "EliX3" Çido'nun bizzat yayını esnasında söylediği bilgilere dayanarak bu konuyu gündemimize taşıdık. Ortada dolanan bu iddialara, Galatasaray e-Spor Menajeri Mert Tanrıverdi'den bir açıklama geldi.

Twitter'dan yaptığı paylaşımla, transfer dedikodularının asılsız olduğunu söyleyen Tanırverdi, EliX3'ü de tanımadığını da dile getirdi. EliX3'ün neden böyle bir davranışta bulunduğu ise merak konusu.

 

 

Galatasaray Taraftarları İçin Güzel Haberler

EliX3 twiti dışında Mert Tanrıverdi, gün içerisinde twitter üzerinden Galatasaray taraftarlarını sevindirecek paylaşımlarda da bulundu. Neredeyse ard arda yaptığı paylaşımların ilkinde Tanrıverdi, Galatasaray e-Spor Klubünün Resmi Facebook Sayfasının mavi tik aldığını takipçilerine duyurdu. Mavi tik ile işlerini daha resmi bir hal aldıran Galatasaray e-Spor takımı, e-spor sahnesinde ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

 


 

Diğer twitinde ise 2 adet bilgisayar bulunan güzel bir mekanın resmini atan Tanrıverdi, resime bir açıklama yazmadı. Gördüğü ortamı beğendiğini belirten emojiler ile paylaşılan twiti, bazı lolseverler aralarında, Galatasaray e-Spor takımının oyuncularının antrenamanlarını yapacağı yerin fotoğrafı olarak yorumladı.

Bizce İstanbul'da bulunan oyun merkezi "The Game For Big Kids" mekanında çekilen bu fotoğrafın altında Galatasaray e-Spor ile ilgili bir bağlantı bulunumamaktadır fakat yine de AOC marka ekranlar ile Black Widow klavyeler gözden kaçmıyor değil.

 


 

Son olarak da Tanrıverdi, yaklaşık 5 gün önce attığı twit ile takipçilerine Galatasaray e-Spor'un önümüzdeki sezon TCL'de kullanacağı ikonu tanıttı.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin