EGG League of Legends Keşif Ligi Başlıyor | E-spor Türkiye

Haberler

EGG League of Legends Keşif Ligi Başlıyor

6.10.2017 01:54:54EGG Keşif Ligi Başlıyor

EGamesGeneration'ın yapmış olduğu EGG League of Legends Keşif Ligi, online eleme turuyla başlıyor. Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce takımın katılacağı turnuvanın ödül havuzu ise tam tamına 20.000 Lira

Türkiye'deki rekabetçi arena, amatör ve yarı profesyonel oyuncular için ne yazık ki hiç de iç açıcı bir durumda değil. Bunun farkında olan EGG yetkilileri bu soruna çözüm bulmak amacıyla EGG Keşif Liginin startını verdi. Ücretsiz kayıt imkanıyla herkesin katılımına açık turnuvanın amacı, gün ışığına çıkmayı başaramamış oyuncuların parlamasına imkan verip büyük takımların bu oyuncuları keşfetmesini sağlamak.

9 Ekim - 19 Kasım tarihleri arasında oynanacak online elemelerle startı verilen turnuvanın eleme bölümünde başarı gösteren takımlar, 16 - 17 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak LAN FİNALE katılmaya hak kazanacak.. Bu finalde Şampiyonluk ve Yükselme liginden birçok takımın yetkilileri katılımcıları takip edecek ve değerlendirmeye alacak. Belkide bir e-Sporcu olarak kariyerinizi başlatacak bu etkinliğin bir de ödülü var.

Turnuvada ilk üçe girmeyi başaran takımlar 20.000 Liralık ödül havuzundan pay alacak. Bu payın dağıtımı ise şimdiden belirlenmiş.

 

EGG Keşif Ligi Ödül Havuzu Dağılımı:

1. Takım: 10.000₺

2. Takım: 6.000₺

3. Takım: 4.000₺

 

Nasıl Katılacağım?

EGG Keşif Liginin 9 Ekim'de başlayacak olan A Grubu Online Elemesi kayıtları kapandı ama ÜZÜLMEYİN. B grubu kayıtları cumartesi günü açılacak. Bu heyecana sizde ortak olmak, Profesyonel takımlarca tanınmak ve 20.000 liralık ödül havuzundan pay almak istiyorsan bu linkten kaydını yaptırabilirsin.

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin
zed Nov 5 2017 11:58PM

katılım bitimi