1907 Fenerbahçe Galibiyet ile Başladı | E-spor Türkiye

Haberler

1907 Fenerbahçe Galibiyet ile Başladı

25.9.2017 14:20:511907 Fenerbahçe Galibiyet ile Başladı

Worlds elemelerinde ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe takımı, grubunun favorisi HongKong Attitude karşısında çıktığı ilk maçta galibiyet aldı. Maç boyunca enfes oynayan takım maçı, neredeyse team-fight kaybetmeyerek kazanarak beğenileri topladı.

Biz izleyiciler için oldukça heycanlı geçen maçta Fenerbahçe takımı soğuk kanlılığını bir saniye olsun bırakmadı. Başlangıçta ilk iki ejderi karşı takımı veriyse de temsilcimiz, ilerleyen dakikalarda dağ ejderini almayı başardı. Bunun yanında HKA'nın 2 baronunu da çalan Fenerbahçe, mükemmel bir şekilde ivme kazanarak oyuna üstünlüğünü koydu. rakibe birkaç hata dışında fırsat vermediler.

Kaptan, Berke "Thaldrin" Demir, oyunun tek kelime ile MVP'si idi. Üst düzey bir tank performansı gösteren kaptan, Padden ve Frozen'ın hasar çıkartabilmesi için onlara inanılmaz fırsatlar verdi.

Move vize sorunları yüzünden malesef takım ile birlikte Çin’e gidememişti. Onun yerine takıma sonradan dahil olan Vici Gaming oyuncusu Crash tecrübesiyle Move’u aratmadı diyebiliriz. Fenerbahçe her zamanki oyununu oynayarak rakibe bunu kabul ettiren duruşunu burada da bozmadı ve maçtan galip ayrıldı.

Temsilcimizin sıradaki maçı saat 15:00’da LJL’nin güçlü ekibi Rampage ile olacak. İki takım için de ölüm kalım maçı olan bu karşılaşmayı temsilcimiz 1907 Fenerbahçe kazanırsa yarınki maçlara daha güvende ve daha rahat çıkacağız.

 

1907 Fenerbahçe - Rampage Maçı Canlı Yayın

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin