Yeni Kahraman: Probius | E-spor Türkiye

Haberler

Yeni Kahraman: Probius

13.3.2017 22:54:26Yeni Kahraman: Probius

Probius, Starcraft II evreninden Nexus'a katılan menzilli specialist kahramanımız. Kendisi aktive edildiği günden beri kendini kanıtlama çabasında. Küçük olabilir, ancak Aiur'u yeniden ele geçirirken kritik bir kulede çarpışarak büyük bir fark yarattı. Probların en cesuru olan Probius, kendini Nexus'ta kanıtlamaya kararlı.

Yetenekleri

Warp In Pylon

 Probius bir güç alanı oluşturur ve alana görüş sağlar. Güç alanının içindeyken manasını yenileyebilir. Cooldownı 14 saniyedir.

Disruption Pulse (Q)

 Probius 75 manaya ileriye doğru bir güç topu ateşler. 150 hasar verir ve eğer Warp Rift'in ortasına denk gelirse patlama yaratarak ekstra hasar verir. 3 saniye cooldown süresi vardır.

Warp Rift (W)

 Probius 150 mana bedeliyle kararsız bir alan oluşturur. 1,25 saniye sonra alan hazır hale gelir ve alandaki düşmanlara 9 saniyeliğine %20 yavaşlatma sağlar. Disruption Pulse tarafından vurulduğunda 261 hasar verir.

Photon Cannon (E)

 Probius saniyede 95 hasar veren bir bombardıman silahı koyar. Bu silahın Warp in Pylon'ın güç alanı içinde olması gerekir yoksa güç alamaz. 11 saniye sürer. 

Pylon Overcharge (R)

 Probius 100 mana karşılığında Pylonların güç alanını genişletir ve rakiplerine saniyede 110 hasar verecek şekilde saldırmalarını sağlar. 10 saniye sürer. Pasif olaraksa Pylonlar canlarının %50si olarak kalkan kazanır. Cooldown'ı 80 saniyedir.

Null Gate (R)

 Probius 100 mana karşılığında 4 saniye süren bir bariyer oluşturur. Bariyere çarpan düşmanlar saniyede 64 hasar alır ve etkileşim halinde oldukları sürece %80 yavaşlar. Cooldown'ı 40 saniyedir.

 

Probius'a Nexus'ta kendini kanıtlaması yolundaki hedefinde başarılar dileriz .

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin