Yeni Kahraman: Junkrat | E-spor Türkiye

Haberler

Yeni Kahraman: Junkrat

12.10.2017 21:09:54Yeni Kahraman: Junkrat

Junkrat, Overwatch'taki savunma kahramanlarından birisi. Jamison Fawkes, nam-ı diğer anarşist, hırsız, paralı asker, çöpçü. Kendisi Avustralyalı. Nexus'a ise menzilli suikastçi olarak geliyor.

Yetenekleri

Total Mayhem (Pasif)

 

 

Junkrat öldükten 0,75 saniye sonra yakınındaki düşmanlara her biri 250 hasar veren 5 tane bomba düşürür.

 

Frag Launcher (Q)

 

 

4 kere atabildiğimiz bir bomba fırlatır. 12 saniye cooldown'ı var ve cooldown bitince tüm şarjlar yenilenir. Bir düşmana çarpınca veya gideceği yol bitince patlayan bomba yakınındaki düşmanlara 117 hasar verir. Yapılara ise %50 daha az hasar verir.

 

Concussion Mine (W)

 

 

Junkrat yere bir mayın bırakır. Pasifiyle bu mayını patlatabilir. Düşmanlarına 180 hasar vurur ve onları geriye iter. Kendisi de bu geriye itmeden etkilenir fakat hasar almaz. Aynı anda sadece 1 tane mayın bırakabilir. Cooldown'ı 16 saniye.

 

Steel Trap (E)

 

 

Junkrat yere 2 saniye sonra aktif olan bir tuzak koyar. Üzerinden ilk geçen düşmanına 130 hasar verir ve 2 saniyeliğine yere bağlar. Aynı anda sadece 1 tane aktif tuzağı olabilir. 12 saniye cooldown'ı var.

 

RIP-Tire (R1)

 

 

80 saniye cooldown'ı var. Junkrat 500 canı olan ve 15 saniye ilerleyebilen motorlu bir bomba kurar. Aktifken Junkrat hareket edemez, onun yerine RIP-Tire'ı kontrol eder. Fakat bu sırada hasar alabilir. RIP-Tire aktive edilerek patlatılabilir. Düşmanları geriye iter. Merkezindekilere 750 çevresindekilere 450 hasar verir.

 

Rocket Ride (R2)

 

 

Aktive edildikten 1,25 saniye sonra Junkrat roketiyle havaya doğru uçar. Havadayken nereye düşeceğinizi seçebilirsiniz. 3,5 saniye sonra Junkrat roketi düşürür. Yakındaki düşmanlara 780 hasar verir ve Total Mayhem aktive olur. Yere düştükten 5 saniye sonra Junkrat, Altar'da belirir ve bineğinden inene kadar %150 hareket hızına sahip olur.

 

Yeni kahramanımızla ilgili Blizzard'ın paylaşmış olduğu video ise burada. İyi oyunlar.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin