Naxxramas'ın Archlich'i Nexus'a Adım Atıyor ! | E-spor Türkiye

Haberler

Naxxramas'ın Archlich'i Nexus'a Adım Atıyor !

23.8.2017 10:32:51Naxxramas'ın Archlich'i Nexus'a Adım Atıyor !

Kel'Tuzad, Lich King'e hayatında ve ölümünden sonra sadakatle hizmet etti. Kel'Thuzad, Arthas'ın en güvenilir danışmanı ve soğuk karanlığın ustasıydı. Kel'Thuzad Nexus'taki asil kahramanları müttefiğine çevirip en sonunda Naxxramas'ta soğuk karanlığın köleleri haline getirene kadar durmayacak! Nexus'ta menzilli suikastçi sınıfında dehşet saçacak.

Yetenekleri

 

Master of the Cold Dark (Pasif)

 

 

Görev: Frost Nove ile kahramanlar yere bağlandığında veya Chains of Kel'Thuzad ile yakalandıklarında 1 Blight kazanılır.

Ödül: 15 Blight'tan sonra basit yeteneklerin Cooldown'ı 2 saniye düşer.

Ödül: 30 Blight'tan sonra %75 büyü gücü kazanır.

 

Death and Decay (Q)

 

 

20 mana karşılığında 0,5 saniye sonra bir orb düşmanlara doğru fırlatır. Bölgedeki düşmalara 150 hasar verir ve sonraki 2 saniye her 0,5 saniyede bir 70 hasar daha verir. Cooldown'ı 6 saniyedir.

 

Frost Nova (W)

 

 

45 mana karşılığında 1 saniyelik gecikme ile belli bir alanda bir patlama yaratır. İçindeki düşmanlara 212 hasar verir ve 2,5 saniyeliğine %35 yavaşlatır. Merkezdeki düşmanlar 1 saniyeliğine yere sabitlenir. Cooldown'ı 10 saniyedir.

 

Chains of Kel'Thuzad (E)

 

 

45 mana karşılığında Kel'Thuzad bir zincir atar. İlk çarptığı rakibine yada yapıya 97 hasar verir. Atıldıktan 4 saniye sonra tekrar aktive olur ve başka bir hedefe daha atılarak her iki hedefi de Kel'Thuzad'ın yanına çekip 0,5 saniyeliğine sersemletir. Cooldown'ı 12 saniyedir.

 

Frost Blast (R)

 

 

70 mana karşılığında bir rakibine meteor düşürür. Rakibi 100 hasar alır ve alandaki diğer kahramanlara da 275 hasar verir. Vurduğu tüm kahramanlar 1,5 saniyeliğine yere sabitlenir. Cooldown'ı 100 saniye.

 

Shadow Fissure (R)

 

 

50 mana karşılığında Kel'Thuzad yerde bir yarığa sebep olur. 1,5 saniye sonra patlar ve rakiplerine 440 hasar verir. Cooldown'ı 15 saniye.

 

Naxxramas'ın Archlich'iyle karşılaşmak ve soğuk karanlığı hissetmek için sabırsızlananlar sadece bizler değilizdir, değil mi ?

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin