Blizzard'dan Arkadaş Desteği ve Çeşitli Ödüller | E-spor Türkiye

Haberler

Blizzard'dan Arkadaş Desteği ve Çeşitli Ödüller

19.11.2016 21:50:31Arkadaşlarınızla Nexus'a Akın Etmenin Tam Zamanı

Blizzard'ın Blizzcon'da duyurduğu üzere 15 Kasım - 04 Ocak tarihleri arasında Heroes of the Storm'u arkadaşlarınızla oynayıp çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla oynayacağınız 15 maç sonunda Overwatch'ta Oni Genji skini, Heroes of the Storm'da ise Oni Genji portresi ve kahraman olarak Zarya'yı elde edebiliyorsunuz. Eğer bu süre zarfında arkadaşlarınızla 30 maç oynarsanız Heroes of the Storm'da Auriel, Li-Ming, Greymane, Kerrigan kahramanları ayrıca binek olarak Orochi Hovercycle Mount elde edebilirsiniz. Bu maçları botlara karşı oynamak da dahil olmak üzere (Brawl hariç) tüm oyun modlarında oynayabilirsiniz.

Recruit a Friend Sistemi

Ayrıca oyuna bir arkadaşınız ile yeni başlayacaksanız önerimiz aynı zamanda Recruit a Friend sisteminden de yararlanmanız yönünde olacaktır.Bu özelliğin size getirileri ise ilk girişinizde Raynor kahramanı ve 5 günlük Stimpack(boost), 10. seviyeye ulaştığınızda ise Sylvanas ve portre olacaktır. Tüm Heroes of the Storm hesaplarına özel olarak verilen Recruit a Friend linkinizi arkadaşınızla paylaşıp bu özelliği de aktif edebilirsiniz.

Ayrıca eğer daha önce MOBA oynamadıysanız endişelenmeyin. Heroes of the Storm'un öğretici maçları sizleri gayet iyi bir şekilde Nexus'taki savaşa hazırlayacaktır!

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin
prlife Nov 20 2016 6:17PM

Bilgi için teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş :)

dream Nov 20 2016 6:16PM

1 günde hepsini toplarım :D