Whispers of the Old Gods | E-spor Türkiye

Haberler

Whispers of the Old Gods

7.4.2016 22:20:07WHISPERS OF THE OLD GODS

   Hearthstone'un 3. genişleme paketi olan Whispers of the Old Gods geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Warcraft dünyasının en büyük ve en kötü yaratıkları artık Tavernamızda!

   Şuana kadar bilinen 4 Old Gods(Eski Tanrılar) C'Thun, Yogg-Saron, N'Zoth ve Y'Shaarj Legendary kartlar olarak geliyor. 134 yeni kart gelecek ve bunlardan 16 tanesi C'Thun'un hizmetkarları olacak. Genişleme paketinin Nisan sonu, Mayıs başı gibi çıkması planlanıyor.

   Eski kartların bir kısmı Old Gods'dan etkilenerek bozulacak ve yeni kartlar olarak oyuna gelecekler(Eski kartlar aynı şekilde kalacak). Yeni yasaklanmış kartlar gelecek. Kullanıldığı zaman bütün manamızı harcayarak bir etki gösterecekler. Ne kadar çok mana harcarsa o kadar etkili olacaklar.

 

C'Thun ve Hizmetkarları;

C'Thun'un hizmetkarları(Cultists) oynandıkları zaman çeşitli şekillerde C'Thun'u bufflayacaklar. Yukarıda bu 16 hizmetkardan 2'sini görmekteyiz. Bu kartlar C'Thun'u elimizde destemizde veya boardda, nerde olduğu farketmeksizin bufflayacaklar. C'Thun oyuna sürüldüğünde mevcut hasar puanı kadar boarddaki kartlara ve karşı rakibe rastgele şekilde hasar vuracak(Arcane Missiles gibi).

N'Zoth, Y'shaarj ve Yogg-Saron;

N'Zoth, oyuna sürüldüğünde, oyunun başından beri ölen bütün "Deathrattle" özelliğine sahip kartları tekrar boarda çağıracak.
Y'Shaarj, kendi turumuzun sonunda destemizdeki minionlardan birini boarda çağıracak.
Yogg-Saron, oyuna sürüldüğünde oyunun başından beri kullandığımız büyü sayısı kadar rastgele büyü kullanacak ve hedeflerini rastgele seçecek.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin