Nefesleri Kesecek Heroic Tavern Brawl Geliyor ! | E-spor Türkiye

Haberler

Nefesleri Kesecek Heroic Tavern Brawl Geliyor !

18.10.2016 03:48:10Girmek Cesaret İsteyecek Çünkü Giriş Bedeli €9.99 ya da 1000 Gold

Yepyeni bir Tavern Brawl tecrübesine hazır mısınız ? Eğer hazırsanız destelerinizi hazırlayın. Çünkü çok büyük bir mücadele sizleri bekliyor. Hearthstone'a yeni bir Brawl daha geliyor: Heroic Brawl 

Heroic Brawl'da oyuncular standart modda seçilebilen kartlardan bir deste oluşturacak ve bunu Heroic Brawl'a girmeden önce kitleyeceksiniz. Destenizi kitledikten sonra o deste üzerinde hiçbir değişiklik yapamayacaksınız ve sonuna kadar bu deste ile gitmek zorunda kalacaksınız.

Heroic Brawl'ın çalışma mekaniği bildiğimiz Arena ile aynı olacak. Kazandıkça önünüze yeni rakipler gelecek ve yine Arena'da olduğu gibi 3 kere yenilme hakkınız olacak. 3 yenilginin sonunda Braw sizin için bitecek ve ödülünüzü alacaksınız. Heroic Brawl'ın ödülleri ismi gibi "Heroic" denilebilir. Eğer 12 kazanma sayısına ulaşırsanız 50 Kart Destesi, Yaklaşık 1100 Dust, Yaklaşık 1100 Gold ve 3 Altın Legendary Kart kazanacaksınız. Aşağıda diğer galibiyet sayıları için gelecek ödüllerin listesini bulabilirisiniz.

Heroic Brawl, normal Tavern Brawl gibi yarın gelecek ve klasik Tavern Brawl süresinde durup sonra da gidecek. Heroic Brawl ne yazık ki Tavern Brawl gibi ücretsiz olmayacak. Yapımcılar katılım için €9.99 ya da 1000 altın vermenizi uygun görmüşler. Yüksek riskli bir mod fakat ben Arena'nın kralıyım diyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gerekmekte. Şimdiden tüm oyunculara Heroic Brawl'da başarılar diliyoruz.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin