Mage ve Warrior Legendary Kartları Rhonin ve Varian - ve Bir Hunter Kartı Açıklandı | E-spor Türkiye

Haberler

Mage ve Warrior Legendary Kartları Rhonin ve Varian - ve Bir Hunter Kartı Açıklandı

13.8.2015 02:13:41İkon olmuş iki karakter ,Varian wrynn ve rhonin kartları açıklandı ve gerçekten güçlüler. Ek olarak birde Hunter kartımız var.

Varian gerçekten çok güçlü. Hafife almamak lazım. Üç kart çekip potansiyel olarak hepsini bi anda oynayabilmek tamda karakterine uygun bir özellik. Mana bedeline değip değmeyeceğini önümüzdeki zamanlarda göreceğiz.Fakat Battlecry özelliğine o kadarda güvenmemek lazım çünkü herhangi bir efekt aracılığıyla oynandığında Alexstrasza gibi özelliğini kullanamıyoruz.

Yinede "Controll Warior" oyuncuları için bu kart oyunun ilerleyen evrelerinde çok güçlü bir kart olarak oynanabilir. Mind Control oynanmış olsa bile üç tane 7 mana üstü minyona karşı koymak kolay değil.


 

 

Ve birde Ronin var bu karta değer biçmek biraz daha kolay gibi gözüküyor. 8 mana olupda 7/7 güçte bir kartın bu kadar yüksek mana istemesi için özelliğinin çok güçlü olması gerekiyor ama değil. Değer açısından bakarsak Dr Boom ile aynı olduğunu söyleyebiliriz 3 arcane missile ortalama olarak 2 Boom Bots un verdiği hasarla eşit.Ve Rhonin in bütün özelliklerinden faydalanmak için Dr Boom a göre 4 mana daha fazla kullanmak gerekiyor. Bu kesinlikle iyi bişey değil.

Fakat bir çok spell kombinasyonu kullanmak mümkün . Mesela Archmage Antonidas bu üç arcane missle ı bir turda 3 fireball a dönüştürebilir.Yada Malygos ile büyü hasarını arttırarak oyun bitirici hasarlar verilebilinir. Gazlowe ile bile çok güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz .


 

Ve birde Ram Wrangler var . Bu kart Hunterlar için Dr Boom gibi bir kart lakin çağırabilecekleri yaratıklar genelde 1 - 2 mana seviyesinde ve fazla özelliği olmayan yaratıklar olduğu için o kadarda kullanışlı gözükmüyor.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin