Hearthstone Bahar Şampiyonası Türkiye Elemeleri İçin Geri Sayımda Sona Yaklaşıldı | E-spor Türkiye

Haberler

Hearthstone Bahar Şampiyonası Türkiye Elemeleri İçin Geri Sayımda Sona Yaklaşıldı

6.5.2016 17:53:49Hearthstone Bahar Şampiyonası Türkiye Elemeleri

Türkiye'de Hearthstone tutkunlarının  heyecanla bekledikleri Hearthstone Bahar Şampiyonası Türkiye Elemeleri için geri sayım sürüyor. Türkiye'nin dört bir yanında gelecek, en iyi Hearthstone oyuncularının $ 1.000.000 dolar ödüllü "2016 Hearhstone World Championship"e katılabilmek için mücadele edeceği bu etkinlik için artık herşey hazır diyebiliriz. 

ESL Türkiye işbirliği ile yapılacak olan etkinlik 13 Mayıs Cuma günü başlayıp 3 gün sürecek ve Dark Passage Gaming Center'da yapılacak.

Bu muhteşem etkinliğe katılarak, Türkiye Hearthstone topluluğuna destek verip topluluğun büyümesine katkı sağlayabileceğiniz gibi rekabetçi sahne deneyimi de edinmiş olabileceksiniz. Türkiye'nin en iyi oyuncuları ve yayıncıları ile tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz gibi alanda yapılacak yan  etkinliklere katılarak Power Core Card Back kazanabilirsiniz.

                           


 

Turnuva Formatı

Turnuvanın ilk günü yani 13 Mayıs Cuma günü Avrupa sıralamasında ilk 128'e giremeyenler için Tavern Hero turnuvasında oynanacak. 

14 ve 15 Mayıs günlerinde ise Bahar Şampiyonası Avrupa Ön Elemelerinde oynamaya hak kazanan oyuncular performanslarını sergileyip, ülkemizi avrupa sahnesinde temsil edecek.

Tavern Heroes ve Spring Preliminaries formatı; Yenilenin elendiği, 5 maç üzerinden oynanan, 4 Hero 1 Ban Conquest Format. Şeklinde olacaktır. Detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.

 

Turnuvanın detaylarını Figen "Fionamed" Örtün'ün anlatımıyla izleyebilirsiniz;

 


 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin