e-SporTürkiye, TPO ve TFO'dan Dev Ortaklık | E-spor Türkiye

Haberler

e-SporTürkiye, TPO ve TFO'dan Dev Ortaklık

15.12.2016 19:02:08Türkiye'de Fifa Oyunlarının Kalbi e-SporTürkiye'de atacak

Sevgili e-Sporseverler, Fifa bölümümüzün daha aktif ve kullanışlı olabilmesi adına,            e-SporTurkiye olarak, TPO (Türk Playstation Oyuncuları) ve TFO (Turk Fifa Oyuncuları) ekibiyle bir ortaklık kurmuş bulunmaktayız. Bu ortaklık ile birlikte Fifa modülümüzden maksimum verim elde edip siz Fifaseverlerin her türlü isteklerine cevap vermek istiyoruz.

Maksimum verim elde etmek adına, modülümüzde sadece Fifa haberleri ile yetinmeyeceğiz. Çok yakın bir dönemde Türkiye Fifa Ligini, e-SporTurkiye.com'da kuracağımızı burada duyurmak isterim. Ligin yanısıra, yapacağımız haftalık turnuvalar ile de rekabetçi ortamı her daim en üst seviyelerde tutacağız.

Önceliğimiz  PlayStation 4 - Fifa oyuncuları olsa da PC platformuna da hizmet vermeye çalışacağız. PlayStation 4 kulllanıcıları ileride talep ederse farklı alanlarda da onlara destek olmayı istemekteyiz.

TPO ve TFO ile yaptığımız ortaklığın hayırlı olmasını diliyoruz ve tüm e-Sporseverlere de göstermiş ve gösterecek olduğu ilgi için teşekkür ediyoruz.  e-SporTürkiye Ekibi

 

e-SporTürkiye, TPO ve TFO Sosyal Medya Sayfaları

e-SporTurkiye Facebook Sayfası

Türk Fifa Oyuncuları Facebook Sayfası

Türk Playstation Oyuncuları Facebook Sayfası

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin