Sıradaki Major Kiev'de Olacak | E-spor Türkiye

Haberler

Sıradaki Major Kiev'de Olacak

10.12.2016 03:15:12Sıradaki Durak Kiev

Valve'in sıradaki Major etkinliği, Doğu Avrupaya geliyor. 20-23 Nisan arasında yapaılacak olan 2017'nin ilk Major'ü Ukrayna, Kiev'de yapılacak

Kiev Major'üne katılım, diğer majörlerde de olduğu gibi davet ve eleme usulü olacak. 8 Takım performanslarına göre değerlendirlip etkinliğe direkt davet ile gidecekken, 8 takım da orada olabilmek için biraz çaba gösterecek ve elemelere katılmak zorunda kalacak.

Eleme sisteminde de bir değişiklik olmayacak ve yine açık ve kapalı olmak üzere iki eleme sistemi devam edecek. Herkesin katılımına açık olacak elemeler 6 - 9 Mart arasında olacak.

Bu sene açık elemelere yeni bölgeler ekleniyor. Daha doğrusu eski bölgeler daha küçük bölgelere bölünüyor.  Kiev Major'üne gidebilmek için katılınabiliecek açık eleme lokasyonları aşağıdaki gibi olacak;

- Kuzey Amerika Bölgesi

- Güney Amerika Bölgesi

- Avrupa Bölgesi

- Bağımsız Devletler Bölgesi (CIS)

- Çin Bölgesi

- Güneydoğu Asya bölgesi

 

Burada başarı sağlayan takımlar, yine Valve tarafında davet ile gelecek takımlar ile kapalı eleme oynayacak. Kapalı eleme galipleri kendilerini Kiev Majör'ünde gösterme şansını yakalayacak. Kapalı Elemeler ise 10 - 13 Mart arası oynanacak.

Unutmadan ekleyelim; Kiev Major'ü, Türkiye'den vizesiz gidilebilecek ilk Dota 2 - Valve etkinliği olacak. İmkanı olan hiçbir Dotaseverin bu büyük şansı kaçırmaması gerektiğini düşünüyoruz. Daha zaman var, birikim yapabiliriz.

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin