PPD'nin Yeni Takımı Team Dire ve Team Secret'ın Kadroları Belli Oldu | E-spor Türkiye

Haberler

PPD'nin Yeni Takımı Team Dire ve Team Secret'ın Kadroları Belli Oldu

6.9.2017 06:53:41Team Secret

Dota 2 takipçilerinin uzun zamandır beklediği, Team Secret'ın yeni sezon kadrosu açıklandı. Khezu ve MP'nin ayrılmasından sonra yerlerine gelecek oyuncular hakkında bildiğimiz tek bilgi, gelecek oyuncuların daha önce hiç Team Secret'ta oynamamış olduğu idi. Bugün yapılan kadro açıklması ile birlikte bu bilginin de doğru olduğu anlaşıldı.

The International 2017'de aradığı başarıyı bulamayan Team Secret, turnuvaya 9. - 12. aralığında veda etmişti. Bu başarıszlığın sonucunda çözümü kadro değişikliğine gitmekte bulan takım daha International devam ederken kadrosundan Khezu ve MP'yi çıkarmıştı. Bugün yapılan açıklama ile de bu oyuncuların yerlerinin deneyimli Danimarkalı oyuncu Ace ve daha önce C9, Team NP, Team Liquid gibi birçok büyük takımda oynamış Fata- ile doldurduklarını bildirdi.

Kadronun son hali ise şöyle:

 

Carry / Taşıyıcı: Ace

Mid / Orta Kulvar: Midone

Offlane / Zor Kulvar: Fata-

Support / 4. Numara Destek: Yapzor

Hard Support / 5. Numara Destek: Puppey

 

 


 

Team Dire

Evil Geniuses takımının sahibi, eski profesyonel oyuncu, The International 2015 şampiyonu Peter "PPD" Dagger, TI6 sonrası profesyonel sahneye ara vermişti. Oyunculuğa ara verdiği bu süreçte, oynadığı takım olan Evil Geniuses'ın haklarını satın alıp sahibi olan PPD bir yandan da büyük turnuvalarda analistlik yapıyordu. The International 2017'de de ana panelde Analistlik yapan PPD turnuva sonrası rekabetçi sahneye devam edeceğinin sinyallerini vermişti.

Bugün yaptığı açıklama ile PPD, kurduğu yeni takımı ve kadrosunu sosyal medya aracılığı ile takipçilerine duyurdu. Tanınan büyük oyunculardan oluşan kadronun son hali şu şekilde;

 

Carry / Taşıyıcı: Pajkatt

Mid / Orta Kulvar: CCnC

Offlane / Zor Kulvar: Zai

Support / 4. Numara Destek: Misery

Hard Support / 5. Numara Destek: PPD

 

 


 

Kadrolara bakılırsa yeni sezon çok keyifli geçecek gibi gözüküyor. Her gün farklı takımlar kadrolarını açıklıyor. Bu bilgilere yetişmekte zorlanıyorsanız e-SporTurkiye.com'dan en son haberleri her zaman takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin