Natus Vincere Yeni Dota 2 Kadrosunu Açıkladı | E-spor Türkiye

Haberler

Natus Vincere Yeni Dota 2 Kadrosunu Açıkladı

27.12.2016 21:57:49Natus Vincere

Bugüne kadar DotA ve Dota 2 alanında aldıkları başarıları saymakla bitiremeyeceğimiz Natus Vincere yada çoğumuzun kullandığı şekliyle Na'Vi yeni Dota 2 kadrosunu yayınladı. Son birkaç yılda Dota 2 alanında oldukça kan kaybeden takım buna artık bir dur demek istiyor. Gelin hep birlikte yeni kadrosuyla Na'Vi'ye bakalım.

 Per Anders Olsson "Pajkatt" Lille (C)

​ Danil "Dendi" Ishutin

 Viktor "GeneRaL" Nigrini

 Roman "rmN-" Paley

 Malthe "Biver" Winther

 

Per Anders Olsson "Pajkatt" Lille (C)

DotA kariyerine 2009'da Xeo Divine takımıyla başlayan 24 yaşındaki İsveçli oyuncu bugüne kadar hem DotA'da hem de Dota 2'de birçok takım ve organizasyonda yer almıştı. En son Digital Chaos takımında kaptanlık yapan oyuncu artık Natus Vincere takımının Carry rolünde oynamakta ve takımın kaptanlığını yapmakta.

Danil "Dendi" Ishutin

26 yaşındaki Ukrayna,Lviv doğumlu oyuncu Wolker Gaminle DotA kariyerine başlamıştı.Arada birçok takımda oynayıp en son 2010'da Natus Vincere takımına katılan başarılı mid oyuncusu artık Natus Vincere deyince takımın logosundan önce aklımıza geliyor. Çeşitli, tahmin edilemez buildleriyle kendisini bu yıl da Na'Vi'de izleyeceğiz.

Viktor "GeneRaL" Nigrini

Profesyonel Dota 2 kariyerine 2015'te Duza Gamingle başlayan 20 yaşındaki Offlane oyuncusunu Na'Vi'de izleyemeye devam edeceğiz.

Roman "rmN-" Paley

Profesyonel kariyerine 2010'da dmZ takımıyla başlayan oyuncu bir dönem Fantastic Five'da Illidan ve XBOCT ile de oynamıştı. Artık kendisini Natus Vincere takımının 4 numara Support görevinde izleyeceğiz.

Malthe "Biver" Winther

Profesonel kariyerine 2015'te Ancient Warriors'la başlayan Danimarkalı genç oyuncuyu artık Natus Vincere'ın 5 numara Support rolünde izleyeceğiz.

 

Yepyeni kadrosuyla bakalım Natus Vincere takımı bize ne gibi oyunlar izletecek.

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin