ESL Türkiye kupalarında neler oldu? | E-spor Türkiye

Haberler

ESL Türkiye kupalarında neler oldu?

5.1.2017 16:27:54 

[EST-ÖZEL] ESL Türkiye kupalarında neler oldu?

Profesyonel oyunculuk ESL ile başlar. Turnuvalarına katılarak deneyim kazanabilir ve profesyonel oyunculuk kariyerinizde hızlı adımlar atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken katılmak istediğiniz bölgeyi seçmek ve kayıt olmak!

Geçtiğimiz hafta ESL Türkiye'de gerçekleşen turnuvaların kazananlarını görmek ve detaylı bilgi almak için haberin devamını okuyabilirsiniz.

 

 Dota 2 Türkiye Ligi'nde neler oldu?


4 Aralık 2016 tarihinde ilk elemeleriyle başlayan Dota 2 Türkiye Liginin 2 ana elemesi ve "Son Şans" adında oluşturulduğu elemesiyle Lige katılım hakkı kazanan takımların isimleri belli olmuştu.


1.Team Boğaziçi
2.Massive Makers
3.ANT-Gaming
4.HRL
5.BPI Gaming Club
6.OyunHizmetleri
7.TeamRave(S)
8.Slayers
9.Dark Passage
10.Ucan Takım
11.Team_Suprise
12.Find Muck
13.Crew E-Sports Club
14.Shovel
15.No Shit Sherlock
16.Team Entelechy


Ligde Çeyrek Finale yükselmeyi başaran Team Bogazici, HRL, OyunHizmetleri, Slayers, Dark Passage, Find Muck, Shovel, Team Entelechy takımları Çeyrek Final karşılaşmalarında kıyasıya rekabet gösterdiler. 

Geçen hafta oynanan Çeyrek Final Maçlarının galipleri olan Team Bogazici, OyunHizmetleri, Dark Passage, Team Entelechy takımlarının yarı final karşılaşmalarını 7 Ocak 2017 Cumartesi günü ve Türkiye Dota 2 Şampiyonası elenenler grubunun


1. Slayers vs Uçan Takım
2. HRL Crew E-Sports Club
3. Shovel vs. Massive Makers
4. Find Muck vs. Team Rave(S)


maçlarını 8 Ocak 2017 Pazar günü ESL Türkiye'nin resmi twich kanalından takip edebilirsiniz.

 

 Haftalık Turnuvalar nedir?


Her hafta pazar günü saat 14:00'da başlayarak düzenlenen ve ödül havuzlarının olduğu turnuvalardır. Her hafta Türkiye içersinden birçok takım ve oyuncunun katıldığı turnuvalara sizlerde katılabilir ve profesyonel arenadaki kariyerinize başlangıç yapma şansını yakalayabilirsiniz. Haftalık turnuvalar için tıkla

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin