Yenilenen Inferno Haritası | E-spor Türkiye

Haberler

Yenilenen Inferno Haritası

16.10.2016 16:55:06Inferno Şimdi Daha Bir Güzel

Counter Strike'ın en sevilen bölümlerinden olan Inferno yenilendi. Bildiğiniz üzere Valve, CS:GO'yu canlı tutabilmek adına sürekli güncellemer yapıyor ve oyuna yenikler getiriyor. 14 Ekim'de yapılan güncelleme ile birlikte de Valve, Inferno haritasının görünümde değişikliğe gitti.

Oyuncular tarafından gelen öneri ve isteklere göre Inferno haritasında değişikliğe giden Valve, Inferno haritasında yaptığı değişiklikleri şöyle açıkladı.

- Görüntüde iyileştirlmeye gidildi.

- Harita genelinde değişiklikler yapıldı.

- Etrafta bulunan gereksiz materyaller ve havada bulunan bulutlar silindi

- Gereksiz yapılar silindi.

 Görünüş olarak bayağı değişmiş olan harita, teröristlerin başlangıç kısmına bir çıkış daha ekleyerek teröristlere geçit sayısı ikiye çıkarılmış. A bölgesindeki apartmanın içindeki karanlık oda ise kaldırılmış. Oraya pusu atarak düşmanları avlama işi bundan sonra yapılamayacak demek oluyor bu.

Profesyonel oyunlarda tercih edilen haritaların başında gelen ve Rekabetçi modda en çok oynanan ikinci harita olan Inferno haritası artık yeniden rekabetçi sahneyi süslemeye hazır. Beta sunucusunda son denemeleri yapılan Inferno'nun yeni halinin resimlerini ve Team Liquid'in deneyimli oyuncusu Hiko'nun hazırladığı videoyu aşağıda bulabilirisiniz.

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin