Temsilcilerimiz Dark Passage ve Space Soldiers WESG Play-Off'larına Yükseldi | E-spor Türkiye

Haberler

Temsilcilerimiz Dark Passage ve Space Soldiers WESG Play-Off'larına Yükseldi

14.1.2017 01:40:07Çin'de Türk Rüzgarları Esiyor

World Electronic Sports Games, yani WESG'in yapıldığı Çin'de Türk rüzgaları esiyor. CS:GO alanında bizleri temsil eden takımlarımız ​ Space Soldiers ve ​ Dark Passage gruplarında gösterdikleri üstün başarı ile playofflara katılma hakkını kazandı.

D Grubunda mücadele eden temsilcimiz Dark Passage, grup maçlarının son gününü 1 Galibiyet ve 1 Beraberlikle bitirerek toplamda 4 Galibiyet ve 2 Beraberliğe ulaşarak grubunu birinci bitirdi ve turnuvaya çeyrek finallerden devam etme hakkını elde etti. Turnuva formatına göre gruplarında birinci olan takımlar direkt olarak çeyrek finale yükseliyor. A Grubu ikinicisi  Virtus Pro ile B Grubu üçüncüsü  k23 takımının karşılaşmasının galibi ile oynayacak. Ekibimiz rakibi olarak Virtus Pro'yu bekliyor.

Bayrağımızı C Grubunda taşıyan ekibimiz Space Soldiers ise grup aşamasında gösterdiği performans ile gös doldurdu. Grupları 5 Galibiyet ve 1 Beraberlikle bitiren temsilcimiz, Polonya ekibi ​ Kinguin ile birinciliği paylaştı. Aralarında oynadıkları maçta kazanılan el üstünlüğü Kinguin takımında olduğu için temsilcimiz gruplardan 2. olarak çıktı ve Son 16 Turunda, Dark Passage'ın gruplarda 1-1 berabere kaldığı Amerikan ekibi  Selfless ile mücadele edecek.

Temsilcimiz Space Soldiers'ın son 16 karşılaşması bugün Türkiye saati ile sabah 06:00 oynanacak. Maç naklen starladder twitch kanallarından yayınlanacak.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin