Spartak Moskova'nın CS:GO Kadrosu Belli Oldu | E-spor Türkiye

Haberler

Spartak Moskova'nın CS:GO Kadrosu Belli Oldu

21.4.2017 12:29:16Spartak Moskova, Rüzgarını CS:GO'da da Estirecek

Geçtiğimiz günlerde Rusya’nın en köklü kulüplerinden olan, FK Spartak Moskova,  CS:GO, Dota 2 ve League of Legends oyunlarında takım kurma hazırlıkları içerisinde olduklarını duyurmuştu. İlk hamelesinini CS:GO'da gerçekleştiren kulüp, resmi sosyal medya kanalları üzerinden yeni CS:GO takımlarını duyurdu

e-Spor, en çok izleyicisi bulunan sporlar arasında kendine yer bularak sektörünü bir cazibe merkezi haline dönüştürmüş oldu. Dünya çapındaki profesyonel kulüpleri de cezbetmeye devam ediyor. Espor, köklü spor kulüplerinden Shalke, Anderlect, Wolfsburg, West Ham, Valencia ve Manchester City’nin de aralarında olduğu ayrıca ülkemizde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da bu sektöre yavaştan girmeye başladığı büyük bir sektör haline geldi. 

Spartak Moskova ise Basketbol’dan Buz Hokeyine kadar birçok sporu bünyesinde bulunduran büyük kulüplerden bir tanesi. Daha önce FIFA oyuncusu ile bu sektöre adım atan kulüp Rusya hükümetinin de resmi olarak esporu spor olarak kabul etmesiyle bu sektördeki ağırlığını artırmak istiyora benziyor.

Rusya'da tanınmışlığı yüksek olan "rush3d" takımının haklarını satın alan Spartak Moskova, böylelikle e-Spor'a ilk adımını atmış oldu. Aşağıda Spartak Moskova'nın CS:GO Kadrosunu bulabilirsiniz.

 

Spartak Moskova CS:GO Takım Kadrosu

Russia Anatoli "liTTle" Yashin
Russia Pavel "AERO" Surmach
Russia Anton "kibaken" Kolesnikov
Russia Artem "Art" Shevchenko
Russia Dmitriy "facecrack" Alekseev

Yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin
tige[r] Jul 5 2017 5:56PM

Hadı hayırlısı canım be :D